Yurt dışı operasyonlarında markanızın yanında uçtan uca e-ticaret çözüm ortağınız

Farklı büyüklükte birçok markanın uluslararası arenada tüketicilerle buluşması yeni satış kanallarının oluşturulması, markalaşma ve büyüme anlamında büyük fırsatlar sunuyor. İşte fiCommerce bu fırsatlarla dolu yolculukta, uçtan uca çözümlerle markanızın yanında…
Sizler için kendi ana dilinizde anlaşabileceğiniz bir ekip ile, Avrupa operasyonlarınız için çok güçlü lojistik altyapısı sunuyoruz. Bunun yanısıra, sizi tek bir platformdan birçok online satış kanalına entegre ediyoruz. Dilerseniz Shopify ve Magento alt yapısı ile yurtdışı satış faaliyetleriniz için e-ticaret sitenizi tasarlıyoruz.

Avrupa’nın önde gelen pazar yerlerinde mağaza yönetimi

Yazılı ya da sözlü farklı platformlardan gelen müşteri bildirimlerinizi farklı dillerde karşılıyor ve kusursuz bir müşteri deneyimi yaratıyoruz.

İster Türkiye’de ister ise Avrupa’da tutacağımız envanterinizden tüm stok ve sipariş yönetimini zahmetsiz ve kesintisiz bir şekilde yönetiyoruz.

S_M93A6865

E-ihracat (Cross Border)

Henüz markalaşma yolculuğundaysanız ve Avrupa pazarını, Türkiye’den tecrübe etmek istiyorsanız bu alternatif tam size göre!

Özellikle hazır giyim, aksesuar, ev tekstili gibi kategorilerde ağırlığı 300 kg’a ve mal bedeli 15.000 Euro’ya kadar olan gönderiler için ETGB (Elektronik Ticaret Gümrük Beyanı) ile mikro ihracat yapabilirsiniz.

Tek stoktan hem tüm Türkiye hem de yurt dışı siparişlerinizi yönetebilirsiniz.

Bu gönderileriniz için Türkiye’deki depolarımıza gelecek ürünlerinizin mal kabulünü yapıp stoklarımıza alıyoruz. Farklı platformlardan siparişleriniz depomuza gelince bunları otomatik olarak depo yazılım sistemimize çekiyor ve ihtiyacınıza en uygun şekilde topluyor, paketliyor ve kargo etiketini basıyoruz.

Mikro ihracat için gerekli olan evrakların hazırlanmasını kargo entegrasyonlarımızla sizin için kolay hale getiriyoruz.

Tüm bu süreçte ister sizin için oluşturacağımız e-ticaret sitenizden, isterseniz, global pazar yerlerindeki mağazalarınızdan siparişlerinizi yönetebilirsiniz.

Avrupa’da Lojistik Hizmet Paketi (Local Fulfillment in Europe)

Markanızı Avrupa’ya taşırken, hedef müşterilerinizin sadakatini kazanmak için en hızlı şekilde onlara ulaşmanız gerekir. Hazır ve hedef kitleye ulaşmak için doğru pazaryerinde mağazanızı açmalı, müşterilerinizden gelen soru ve yorumlara çok hızlı dönüş yapmalı, aynı zamanda farklı kanallardan gelen siparişleri doğru ve hızlı şekilde karşılamalısınız.

Markanızın pazarlama faaliyetlerini de bu yeni pazarların dinamiklerini iyi bilen lokal partnerlerle yürütmelisiniz. Nihai müşterinin memnuniyetinin merkezde olduğu, tüm sistemin kusursuz çalışması ve eş zamanlı hareket etmesi gereken bu kurguda tüm operasyonel yükünüzü biz üstleniyoruz.

Tek stok, tek platform uçtan uca entegre ve zahmetsiz bir operasyon yönetimi

Tüm operasyonları nasıl yöneteceğinizi ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz. Avrupa’daki anlaşmalı platformlarımızdan, Türkiye’deki ekiplerimizle tüm süreçlerinizi sizin adınıza yönetiyoruz. Stoklarınızı Türkiye’den, Avrupa’daki depolarımıza alıyoruz ve lokal fulfillment altyapısı ile operasyonunuzu yüksek performansla yürütüyoruz. Böylece çok kısa zamanda Avrupa’daki müşterilerinize ulaşabiliyorsunuz. Avrupa’da stok bulundurmanızı isteyen, trafiği yüksek pazar yerlerinde satış yapma şansınız oluyor. Mağazalarınız için farklı lokasyonlarda stok tutmanıza gerek kalmıyor. Önde gelen birçok pazar yerlerine tek bir merkezden çıkış yapabiliyorsunuz.

Kendi dilinizde iletişim, global pazara erişim

fiCommerce’in uzman ekibiyle kendi dilinizde iletişimde olarak; tüm operasyonlarınızı yönetebilir, eticaret sitenizi geliştirebilir, farklı dillerde müşteri hizmetleri desteği alabilir ve farklı ülkelerdeki farklı pazar yeri mağazalarınızı yönetebilirsiniz.