Türkiye'nin en büyük e-ticaret lojistiği altyapılarından biri hizmetinizde!

Ürünlerinizi depolarımıza göndermenizle birlikte lojistik yönetimine başlıyoruz. Modern ve yüksek hacimli depolarımızda, yeni nesil depo yönetim sistemlerini kullanıyoruz. Profesyonel depolama, paketleme ve kargo hizmetlerimizle e-ticaret lojistik sürecinizi uçtan uca yönetiyoruz.
E-ticaret deposu arayışındaysanız, e-ticaret stok yönetimi, ürün paketleme ve e-ticaret kargo işlemlerinin en iyi şekilde gerçekleştirilmesini istiyorsanız siz de fiCommerce ile iş birliğini düşünebilir, markanızı büyüterek mağaza puanlarınızı yükseltebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Sizin için buradayız! Mesajınızı iletin, size en kısa zamanda ulaşalım!
E-posta: info@ficommerce.com | Telefon: 0 (850) 724 00 38

Lojistik süreci nasıl işliyor?

Etkili stok yönetimi, özenli paketleme, doğru ve zamanında teslimatla müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz. Eve teslimatın yanı sıra teslimat noktaları hizmeti, aynı gün teslimat, randevulu teslimat gibi alternatif teslimat yöntemleri de sunuyoruz.
 • 1
  Ürünleri teslim alma

  Satışa sunulacak ürünlerinizi yüksek standartlı depolarımıza göndermeniz yeterli. Mal kabul ile birlikte lojistik sürecimiz başlıyor.

 • 2
  Depolama

  Ürünlerinize uygun e-ticaret deposunu sağlıyor, satışa hazır halde raflara kaldırdığımız ürünlerinizi güvenli bir şekilde muhafaza ediyoruz.

 • 3
  Sipariş yönetimi

  Ürün stoğunuzu e-ticaret sitenizde ve online pazar yerlerinde eş zamanlı olarak yayınlıyor, e-ticaret siparişleri için hazırda tutuyoruz.

 • 4
  Çok kanallı stok yönetimi

  Herhangi bir platformdan sipariş geldiğinde tüm platformlardaki stoklarınızı güncelliyor, anlık stok yönetimiyle sorunsuz bir akış sağlıyoruz.

 • 5
  Paketleme

  Siparişi topluyor, paketliyor ve kargo partnerlerimizle veya pazar yerlerinin anlaşmalı olduğu kargo firmalarıyla sevk ediyoruz.

 • 6
  Kargolama

  Kargo partnerlerimizle veya pazar yerlerinin anlaşmalı olduğu kargo firmalarıyla siparişlerinizi müşterilerin kapısına gönderiyoruz.

 • 7
  İade takibi

  Ürün iadesi de dahil olmak üzere tüm lojistik sürecini platformumuz üzerinden kolayca izlemenize olanak sağlıyoruz.

Bilgilerinizi bırakın sizi arayalım!

Sizin için buradayız! Mesajınızı iletin, size en kısa zamanda ulaşalım!

İletişim Formu