Markanıza gelen şikayetleri karşılayarak müşterilerinizle pozitif ilişkileri sürdürüyoruz.

Müşteri şikayetleri, müşterilerinizin karşılanmayan beklentileri nedeniyle ortaya çıkıyor. İstediği sonuçla karşılaşmayan müşteriler, şikayet sitelerinde ve sosyal medyada negatif yorumlar oluşturuyor. Bu negatif algıyı pozitife çevirmek için müşterilerinizle diyalog kuruyoruz.
Müşteri şikayetleri markanızın görünürlüğünün bir parçası olarak diğer müşterilerin de önüne çıkıyor. Bu şikayetleri çözüme ulaştırmak için çalışıyor ve markanızın problemlere çözüm sağlayan bir marka olduğunu gösteriyoruz. Böylece potansiyel müşterilerinizi kaybetmemenizi sağlıyoruz.

Çağrı merkezi yönetimi hizmetlerimizle markanıza değer katıyoruz

  • Müşterilerinizin web siteleri ve mobil uygulamalar üzerinden gelen yazılı ve sözlü şikayetlerini en kısa sürede karşılıyoruz.
  • Depo ve dağıtım ekipleriyle koordineli çalışan Müşteri Hizmetleri ekibimizle şikayetlere belirleyeceğimiz KPI’larla en kısa sürede çözümcü dönüşler yapıyoruz.
  • Türkçe, İngilizce ve Almanca dillerinde, hem yurt içi hem de yurt dışı pazar yerlerindeki sorulara en geç 24 saat içinde cevap veriyoruz.
  • Sosyal medya hesaplarındaki ve mobil uygulama değerlendirmelerindeki yorumlara belirlenen KPI’lar kapsamında dönüş yapıyoruz.
  • Kriz anlarında sakin ve hızlı hareket ediyor, kriz yönetimi kapsamında süreçleri ilgili birimlere hızlıca aktarıyoruz.
  • Çeşitli CRM araçları ile markanızın KPI’larını takip ediyor, müşteri memnuniyetini her zaman odağımızda tutuyoruz.

Bize ulaşın
Müşteri odaklılık

Müşterinin gözünden bakarak şikayeti anlamaya çalışıyoruz.

Empati

Müşterinin hislerini dikkate alarak ona yardımcı oluyoruz.

Tarafsızlık

Her şikayeti objektif bir biçimde değerlendirerek hareket ediyoruz.

Sonuç odaklılık

Çalışmalarımızda negatif algıyı pozitife çevirme amacı güdüyoruz.

Müşteri şikayet yönetimi hizmetimizle yanınızdayız.

Markanıza şikayet yönetiminin yanı sıra çağrı merkezi yönetimi ve diğer müşteri hizmetlerini de sağlıyoruz. Sizin için sunduğumuz çözümlere ilişkin kapsamlı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.
Bize ulaşın