Dünyanın en sık kullanılan e-ticaret platformlarında web sitenizi tasarlıyor ve geliştiriyoruz.

Online ürün satışında başarıyı yakalamak için modern, şık ve kullanıcı dostu bir web sitesi gerekiyor. E-ticaret sitesi satışların yapıldığı platform olmasının yanı sıra marka imajını da doğrudan etkiliyor. Markanızın vitrini olacak internet sitenizi sizin için tasarlıyoruz.
E-ticaret sitesi kurma aşamasında dünyanın en çok tercih edilen platformlarını tercih ediyoruz. Shopify ve Magento gibi e-ticaret platformlarıyla entegre, ürünlerinize uygun bir web sitesi oluşturuyoruz. Kullanıcı deneyimi ve etkileyici tasarım her zaman odağımızda yer alıyor.
Toplu ürün listeleme
Stok takibi
Stok güncelleme
Kargo takibi
Raporlama ve analiz

Tam kapsamlı e-ticaret sitesi

fiCommerce'ün yetkin bilgi teknolojileri uzmanları, en çok tercih edilen bulut ve hosting çözümleriyle web sitenizin kurulumunu yapıyor. Web sitenizin kolayca kullanılması ve şık bir görünüme sahip olması için UX/UI geliştirmeleri yapıyoruz. Sizin ve müşterilerinizin güvenliğine önem veriyor, fraud kontrol gibi güvenlik çözümleri sunuyoruz. Alternatif ödeme seçenekleri ve çoklu dil seçeneği gibi çeşitli özelliklerle sitenizi geliştiriyor, sürekli bakım ve onarım desteği veriyoruz.
websitesi-tasarimi-eticaret
website-tasarimi

İlgi çekici web sitesi içerikleri

Dijital pazarlama uzmanları, metin yazarları, sanat yönetmenleri, fotoğraf ve video sanatçılarından oluşan kreatif ekibimiz, web siteniz için gerekli içerikleri oluşturarak müşterilerinizi ilgi çekici sayfalarla buluşturuyor. İnternet siteniz için kreatif metinler, SEO uyumlu blog yazıları ve görsel tasarımlar üretiyoruz. ihtiyaç duyduğunuz videolar için senaryo yazarak film çekimini ve kurgusunu gerçekleştiriyoruz. Ayrıca stüdyomuzda ürünlerinizin fotoğraf ve video çekimini yaparak yüksek kaliteli görüntülerle ürünlerinizi satışa hazır bir şekilde müşterilerinize sunuyoruz.

Markanıza özel e-ticaret sitesi hizmetleri sunuyoruz.

Toplu ürün listeleme

Ürünlerinizi e-ticaret sitenizde ve tüm pazar yerlerinde eş zamanlı listeliyor, tek dokunuşla listeye ulaşmanızı sağlıyoruz.

Stok takibi

Depomuzdaki güncel stok bilgisinin tüm satış platformlarına girişini anlık yapıyor, stokları canlı takip ediyoruz.

Stok güncelleme

Satış sonrası tüm online platformlardaki stoklarınızı anlık olarak güncelliyor, müşterileri doğru ürünlerle buluşturuyoruz.

Kargo takibi

Kolay kargo takip sistemimizle tüm platformlardaki satışlarınızı takip ediyor, gerekli güncellemeleri anında yapıyoruz.

Raporlama ve analiz

Güçlü raporlama ve karar destek araçlarımızla tedarik zinciri, satış ve fiyatlama kararlarınızı kolaylaştırıyoruz.