Almanya'da Fulfillment Hizmeti

Almanya’da sağladığımız uçtan uca fulfillment hizmet ağımız ve teknolojik alt yapımız sayesinde hem Almanya'daki hem de Avrupa’daki e-ticaret operasyonunuz için aşağıdaki hizmetlerimizle kusursuz lojistik deneyimi sunuyoruz.

Envanter Depolama
Sipariş Toplama
Paketleme
Adrese Teslimat
Sipariş İadesi

Teklif Alın

Hemen formu doldurun, en kısa sürede sizinle iletişime geçelim.


  >10.000m²

  Depolama Alanı

  2

  Depo Merkezi

  2 günde*

  Almanya içi Teslimat

  %99.95

  Stok Doğruluk Oranı

  *Resmî tatiller ve Paskalya ya da Noel öncesi dönem gibi yoğun sezonlar dışında tüm gönderilerin %98'i için normal işlem süresidir.

  Image link

  Almanya'da Hızlı ve Güvenilir Fulfillment Hizmeti

  Almanya, Avrupa'nın en büyük ekonomilerinden birine sahip ve nüfus olarak da en büyük ülkelerinden biri. Aynı zamanda e-ticaret alanında işletmeler için geniş bir pazar potansiyeli sağlamakta. Nüfusunun büyük bir kısmının online alışveriş yapması da Almanya'daki e-ticaret işletmeleri için geniş bir müşteri tabanı sunmakta.

  Yıllık değeri 145 milyar ABD Doları olan e-ticaret hacmi ile Avrupa’nın en büyük 2. e-ticaret pazarı.
  Son üç yılda, Almanya dışındaki satıcılardan alışveriş yapan online alışveriş yapanların oranı %37'den %43'e yükseldi.
  Ortalama bir Alman tüketici her yıl internette 1.806 $ harcıyor.

  Almanya pazarında işini büyütmek veya Almanya pazarına girmek isteyen e-ticaret işletmeleri için siparişlerini hızlı ve etkili bir şekilde işlemelerini, müşteri memnuniyetini artırmalarını ve rekabet avantajı elde etmelerini sağlıyoruz. Almanya’da sunduğumuz profesyonel fulfillment hizmetimizle müşterilerimizin e-ticaret operasyonlarını yüksek kaliteli standartta gerçekleştiriyoruz.

  Almanya'daki Depolarımızla Tanışın

  Dorsten

  Dorsten depomuz Almanya’nın Kuzey Ren-Vestfalya eyaletinde yer alıyor. Dorsten Avrupa'nın en yoğun nüfuslu bölgelerinden biri ve Avrupa'daki diğer büyük pazarlara kolaylıkla erişim sağlayan bir konumda bulunuyor.

  Dorsten, gelişmiş lojistik altyapısına sahip olmakla birlikte otoyol, demiryolu ve liman erişimi gibi ulaşım kolaylığı sağlar. Bu kolay ulaşım seçenekleri, ürünlerin depodan alınması ve müşterilere ulaştırılması sürecini optimize etmeyi kolaylaştırır. Dorsten’deki depomuz ile Almanya'nın yanı sıra Belçika, Hollanda, Lüksemburg ve Fransa gibi komşu ülkelere de hızlı bir şekilde hizmet vermekteyiz.

  Tam otomatik ve geleneksel depolama tipine sahip Dorsten depomuzda raflar, paletler ve küçük ürünler için bölümlere ayrılmış depolama seçenekleri yer alır.

  Kategoriler:

  Moda, Aksesuar, Kozmetik, Elektronik, Ev Ürünleri, FMCG

  Image link
  Image link

  Dormagen

  Almanya'nın en yoğun nüfuslu bölgelerinden biri olan Kuzey Ren-Vestfalya eyaletinde yer alan Dormagen, Ren Nehri'nin batı kıyısında bulunuyor. Kara ve su yolları açısından ulaşım kolaylığına sahip bir şehir olarak öne çıkan Dormagen, kimya endüstrisi gibi büyük sanayi sektörlerine ev sahipliği yapıyor. Ayrıca Köln-Bonn Havalimanı'na ve ana karayollarına yakınlığı ile ürünlerin hızlı ve etkili bir şekilde tedarik edilmesinde avantaj sağlıyor.

  Almanya'nın önemli ulaşım ağlarına erişim sağlayan Dormagen’deki depomuz ile hızlı teslimat ve düşük kargo maliyetleri gibi avantajlara sahip olabilirsiniz. Böylece müşteri memnuniyetini artırır ve piyasada daha güçlü bir konum elde etme fırsatı yakalayabilirsiniz.

  Tam otomatik ve geleneksel depolama tipine sahip olan Dormagen depomuzda raflar, paletler ve küçük ürünler için bölümlere ayrılmış depolama seçenekleri yer alır.

  Kategoriler:

  Moda, Aksesuar, Kozmetik, Elektronik, Ev Ürünleri, FMCG

  Fulfillment Almanya

  Almanya’da Neden fiCommerce ile Çalışmalısınız?

  E-ticaret yapan her işletmenin tüm sipariş karşılama süreçlerini yönetiyoruz. İster online bir mağaza sahibi olun ister pazaryeri satıcısı olun ister birden fazla online kanalda satış yapıyor olun, profesyonel fulfillment hizmetimiz ile yanınızdayız.

  Stratejik Konum
  Almanya'nın en iyi ticaret noktalarında yer alan depolarımız ile tüm Almanya'ya ve yakın ülkelere hızlı ve uygun maliyetli teslimat imkanı sunuyoruz.
  Modern Depolar
  Ürünlerinizi en son teknolojiyle donatılmış modern depolarımızda güvenli ve titiz bir şekilde muhafaza ediyoruz.
  Deneyimli Ekip
  Her biri alanında 10-20 yıl deneyimli uzman ekibimizle size uygun iş modellerini çıkarıyor, ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize hitap eden satış kanalları konusunda rehberlik ediyoruz.
  Çözüm Odaklılık
  Operasyonel verimliliği artıracak alternatifler sunuyor, güçlü iletişim ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla sorunları hızlıca çözüyoruz.
  Fulfillment Hizmetleri

  İşletmeniz İçin Sağladığımız Fulfillment Hizmetlerimiz

  Depolama
  Dorsten ya da Dormagen’deki depolarımızda ürünlerin depolanması.
  Sipariş Yönetimi
  Kendi ambalaj ve etiketlerinizi kullanmanız seçeneğiyle online satış kanallarından gelen siparişlerin toplanması ve paketlenmesi.
  Hızlı Teslimat
  Aynı gün içinde ülke içi sipariş gönderimi.
  Global Teslimat
  DHL, DPD, PostNL, FedEx, Ups, Bpost hizmeti ile 3-4 gün içinde uluslararası sipariş teslimi.
  İade Yönetimi
  Gelen iade taleplerine istinaden müşterilerinize sunacağınız iade politikanız çerçevesinde süreçlerin oluşturulması.

  Almanya'daki Lojistik Ortaklarımız

  Almanya'daki e-ticaret satışlarınızı artırın!

  Almanya fulfillment hizmetimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin ya da formu doldurarak teklif alın.
  Uzman ekibimiz, ihtiyaçlarınızı değerlendirecek ve size özel çözümler sunacaktır.

  Sıkça Sorulan Sorular

  fiCommerce'in Almanya'da fulfillment hizmetleri hakkında en çok merak edilen soruların cevaplarını burada bulabilirsiniz.

  Almanya’da fulfillment hizmeti almak e-ticaret yapan işletmeler için hem Almanya’da hem de Avrupa’da e-ticaret faaliyetlerinin hızlı ve etkili bir şekilde işlemelerine, müşteri memnuniyetini artırmalarına ve rekabet avantajı elde etmelerine yardımcı olur.

  Almanya’da e-ticaret yapmayı düşünüyorsanız oradaki tüketicilerin alışkanlıklarını bilmeniz ve buna göre ürün seçenekleri sunmanız gerekir. Hali hazırda e-ticaret yapıyorsanız ve işinizi Almanya’ya da taşımak istiyorsanız bunun için gerekli olan yasal prosedürleri iyi incelemeli, Almanya’nın pazar yerlerine satıcı olarak girmek için pazaryerlerinin gereksinimlerini yerine getirmeli ve burada depo ve lojistik süreçlerinizi kurgulamalısınız. Bu detaylarla uğraşmak yerine sizin yerinize tüm bu süreçlerinizi yönetebilecek olan fiCommerce ekibimizle iletişime geçerek uçtan uca fulfillment hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

  Almanya’da fulfillment hizmeti alabileceğiniz ürün kategorileri tüketicilerin de internet üzerinden satın almayı en çok tercih ettiği moda, aksesuar, kozmetik, elektronik, ev ürünleri ve FMCG ürün kategorileridir.

  Almanya'da bir fulfillment hizmeti süreci genellikle şu adımları kapsar:

   

  Ürün alımı ve depolama: İşletme, tedarik ettiği ürünleri alır ve depolar. Ürünler genellikle depoda barkod veya benzeri bir tanımlayıcı ile etiketlenir ve envanter sisteminde kaydedilir.

  Sipariş alımı: Müşteriler, online platformlar veya diğer satış kanalları aracılığıyla sipariş verirler. Bu siparişler, işletmenin sistemine otomatik olarak veya manuel olarak kaydedilir.

  Sipariş hazırlama ve paketleme: Bir sipariş alındığında, depo çalışanları ilgili ürünleri depodan toplarlar. Ardından, ürünler müşteriye gönderilmek üzere uygun şekilde paketlenir. Paketleme süreci genellikle müşterinin tercih ettiği kargo yöntemine göre yapılır.

  Etiketleme ve kargo hazırlığı: Paketler, gönderi adresi ve diğer gerekli bilgilerle etiketlenir. Ayrıca, gönderi için gerekli belgeler de hazırlanır. Kargo şirketine teslim edilmek üzere paketler hazır hale getirilir.

  Kargo teslimi: Paketler, seçilen kargo şirketine teslim edilir. Kargo şirketi, paketleri müşterilere ulaştırmak için gerekli lojistik süreçleri başlatır. Bu süreçte, müşterilere gönderi takip numaraları sağlanır.

  Müşteri desteği: Siparişin alınmasından teslimatına kadar olan süreçte, müşteri desteği sağlanır. Müşteri soruları yanıtlanır, sipariş durumu ile ilgili bilgi verilir ve herhangi bir sorun çözüme kavuşturulur.

  İade yönetimi: İade edilen ürünler depoda yeniden satışa hazır olup olmadığına göre kontrol edilir ve imha edilmesi gereken iadeler imha edilir.

  Teklif Alın

  Hemen formu doldurun, en kısa sürede sizinle iletişime geçelim.


   Uzmanlarımız ile Görüşün
   Dünya genelindeki fulfillment merkezlerimizle yeni pazarlara açılın.
   Ürünlerinizi Gönderin
   6 ülke ve 17 farklı fulfillment merkezine ürünlerinizi gönderebilirsiniz.
   Operasyonlarınızı Başlatın
   Stoklarımıza ürünlerinizi ekleyerek operasyonlarınızı kesintisiz sürdürün.