Biz Kimiz?

Stack
Stack

2021 yılında kurulan fiCommerce, e-ticaret altyapısı, e-ticaret lojistiği, e-ticaret depolama ihtiyaçlarınız için fulfillment hizmetleri ile sektöre öncülük eder. Markanızın e-ticaret yolculuğunda yurt içinde ve yurt dışındaki çözümleri ile e-ticaret operasyonlarınızı uçtan uca yönetir. Geliştirdiği teknoloji ve deneyimle ekibi ile inovatif ve çözüm odaklı bir yaklaşım sergiler. Markanızın e-ticaret yolculuğunda yurt içinde ve yurt dışındaki çözümlerimizle e-ticaret operasyonlarınızı uçtan uca yönetiyoruz. Geliştirdiğimiz teknoloji ve deneyimli ekibimizle inovatif ve çözüm odaklı yaklaşım sergiliyoruz.

fiCommerce İsminin Hikayesi

Açılımı Fulfillment International olan fi aynı zamanda matematikteki Altın Oran'ı temsil ediyor. E-ticaretin de Altın Oran gibi mükemmel bir uyum içinde çalışması gereken bir bileşen olduğunu düşünüyoruz. fiCommerce adı bu yönüyle kuruluş felsefemizi de tamamlıyor.

Image
Image

E-ticarette fiCommerce farkını yaşayın.

Intro

Motivasyon kaynağımız, bizi tercih eden markaların büyümesi ve başarısı. Yurt içinde ve yurt dışındaki pazarlara yönelik e-ticaret hizmetlerimiz ile küresel ölçekte büyüme fırsatlarına erişebilir, ürünlerinizi dünya geneline hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırarak uluslararası müşteri tabanınızı genişletebilirsiniz.
Intro

Teknoloji ve inovasyon fiCommerce e-ticaret sisteminin temelidir. fiPlatform ile işletmenizin fulfillment süreçlerini bir üst seviyeye taşır, operasyonel verimliliği artırırız. Eksiksiz bir entegrasyon ve süreç yönetimi ile zaman ve kaynak tasarrufu sağlarız.
Intro

Her biri alanında 10-20 yıl deneyimli uzman ekibimizle size uygun iş modellerini çıkarır, ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize hitap eden satış kanalları konusunda rehberlik ederiz. Operasyonel verimliliği artıracak alternatifler sunar, güçlü iletişim ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla sorunları hızlıca çözeriz.

Yönetim
Kurulumuz

Soner Cesur
Soner Cesur
Kurucu Ortak
Ozan Mert Karaağaç
Ozan Mert Karaağaç
Kurucu Ortak & Genel Müdür
Umur Ozkal
Umur Ozkal
Yönetim Kurulu Üyesi

Yönetim
Ekibimiz

Sanem Kefeli Tezveren
Sanem Kefeli Tezveren
İş Geliştirme Direktörü
Sedat Aydın
Sedat Aydın
Operasyon İş Geliştirme Direktörü
Nihan Gülşen
Nihan Gülşen
E-Ticaret Yöneticisi
Gökalp Gürsel
Gökalp Gürsel
Ürün Geliştirme Yöneticisi
Şerif Aydın
Şerif Aydın
Yazılım Geliştirme Yöneticisi
Emir Ersöz
Emir Ersöz
Müşteri Yöneticisi
Murat Özdemir
Murat Özdemir
Satış Yöneticisi

İletişim

Sizin için buradayız! Mesajınızı iletin, en kısa zamanda size ulaşalım!