Pazaryeri Mağaza Kurulumu ve Yönetimi

Fulfillment hizmeti verdiğimiz markalarımıza pazaryeri mağaza yönetimi konusunda da destek sağlıyoruz. 180'den fazla pazaryerine entegrasyon ve müşteri memnuniyetini artırmak için çözüm odaklı aksiyonlar alıyoruz.

Intro

Yurt içi ve yurt dışı pazaryerlerinde e-ticaret yapan veya e-ticaret yapmaya başlayacak markalara fulfillment hizmeti verir, pazaryeri mağaza yönetimi konusunda destek oluruz. Dopigo, Omniens ve Channel Engine partnerliğimizle 180’den fazla pazaryerine entegrasyon sağlarız. Pazaryerlerinin politikaları doğrultusunda ürün listeleme, sipariş, iade ve iptal süreçlerinde zamanında ve doğru aksiyonlar alır, mağaza performansınızı yükseltiriz.

Intro

Stok hatalarından kaynaklanan fazla satışlar müşteri memnuniyetsizliği, para cezaları ve mağaza puanı düşüşü gibi sorunlara yol açabilir. fiCommerce olarak %99,95 stok doğruluğuyla kusursuz bir operasyon yönetimi sunarız. Doğru fiyatları satış kanallarına gönderme ve kanal bazında fiyat güncellemeleri yapma konusunda da destek veririz. Sanal bundle özelliğiyle birden fazla ürünü bir set olarak listeleyerek rekabet kabiliyetinizi artırmanızı sağlarız.

Intro
Intro

Siparişleri 17 farklı fulfillment merkezinden saat 14:00'e kadar gelen siparişleri aynı gün kargoya vermek üzere toplar, paketler ve faturalarını ekleyerek kargoya teslim ederiz. Siparişleri 17 farklı fulfillment merkezinden saat 14:00'e kadar gelen siparişleri aynı gün kargoya vermek üzere toplar, paketler ve faturalarını ekleyerek kargoya teslim ederiz.

Intro

Müşterilerin yaşadığı iptal ve iade deneyimleri bir sonraki alışverişte belirleyici bir etkendir. Pazaryerlerinin kuralları bu noktada değişkenlik gösterebilir. İade kuralları, iade onay süreçleri ve süreleri pazaryeri mağaza puanlarınızı doğrudan etkiler. E-ticaret operasyonlarınızın tüm iptal ve iade süreçlerinde kusursuz çözümler sunarız.

Intro
Intro

Müşterilerimizle iş birliği yaparak kampanya oluşturur, büyümeye yönelik çözümler üretiriz. Birlikte kampanyanın amacını, hedef kitlesini, kampanya süresini, bütçesini ve kanallarını dikkate alarak etkili bir kampanya planı hazırlarız. Oluşturulan kampanyaların performansını izler, analiz eder ve detaylı raporlarla sunarız.

Image link
Image link
Image link
Image link
Image link
Image link
Image link
Image link
Image link
Image link
Image link
Image link
Image link
Image link
Image link
Image link
Image link
Image link
Image link
Image link
Image link
Image link
Image link
Image link
Image link
Image link

Webshop ve Mobil Aplikasyon Geliştirme

E-ticaret lojistik hizmeti verdiğimiz markaların talep etmesi halinde dünyanın en sık kullanılan e-ticaret platformlarında kullanıcı deneyimi yüksek, hatasız çalışan, ister hazır template’ler kullanarak isterseniz tamamen size göre özelleştirilerek hazırlanacak, Türkiye ve/veya yurt dışına hizmet verecek web sitelerini tasarlıyor ve geliştiriyoruz.

Image link
Image link
Dünyanın en çok tercih edilen e-ticaret altyapılarında deneyimliyiz.
E-ticaret sitesi kurma aşamasında Shopify ve Magento gibi dünyanın en çok tercih edilen altyapılarını tercih ediyoruz. Bu platformlara entegre ürünlerinize uygun bir web sitesi ve mobil uygulama geliştiriyoruz. Markanızın vitrini olacak internet sitenizi tasarlıyoruz. E-ticaret çözümlerinde kullanıcı deneyimi ve etkileyici tasarımı her zaman odağımıza alıyoruz.

 

 

 

 

 

 

Sıkça sorulan sorular

Sonunda satmak istediğiniz ürünü buldunuz veya fiziki olarak var olan işletmeniz için e-ticarete başlamaya karar verdiniz. Yeni başlayanlar için e-ticaret aşamaları biraz karmaşık gelebilir ancak doğru hizmetler alarak emin adımlarla ilerlediğinizde hiçbir zorluğununun olmadığını farkedeceksiniz. Kendi şirketinizi kurmak, ürünlerinizi satmak istediğiniz platformları seçmek, web sitenizi kurmak, ürünlerinizi depolamak ve müşteriye ulaştırmak için e-lojistik hizmetlerinden faydalanmak gibi süreçlerde profesyonel destek almak size hedeflerinize ulaştırmada yardımcı olacaktır.

E-ticaret sitesi kurma aşamasında Shopify ve Magento gibi dünyanın en çok tercih edilen platformlarını kullanabilirsiniz. Bu platformlara entegre olarak ürünlerinize uygun bir web sitesi ve mobil uygulama geliştirilmesini talep edebilirsiniz. Shopify ve Magento altyapıları ile ürünlerinizin mükemmel şekilde sergilendiği bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Ayrıca toplu ürün listeleme, stok takibi, stok güncelleme, ödeme alma, kargo takibi, raporlama ve analiz gibi hizmetler ile e-ticaret yapma deneyiminizi kusursuz bir şekilde gerçekleştirirsiniz.

Yurt içi ve yurt dışı pazaryerlerinde e-ticaret yapan veya e-ticarete yeni başlayacak olan işletmeler için ChannelEngine ve farklı entegratörlerle olan partnerliklerimiz sayesinde 180’den fazla pazaryerine entegrasyon sağlıyoruz. Pazaryerlerinin politikaları doğrultusunda ürün listeleme, sipariş, iade ve iptal süreçlerini çok iyi takip ederek mağaza performansınızın yükselmesini sağlıyoruz.

Pazaryeri entegrasyonlarının işletmeniz için birçok faydası var. Ürün listeleme, iptal iade gibi e-ticaretin en temel süreçlerinde İş yükünüzü hafifletir ve manuel müdahaleyi ortadan kaldırarak hata payını minimize eder. Böylece siz bu süreçlerde saatler ve hatta günler harcamak yerine işletmenizi büyütmek için kampanya kurguları, fiyatlandırma, pazarlama gibi diğer alanlara odaklanabilirsiniz. Bu sayede İşletmenizin marka bilinirliği artar. Markanızın bilinirliği artıkça da hedef kitleniz genişler ve online olarak farklı pazarlara ulaşabilmek globalleşme yolunda sizi destekler.. Ayrıca birden fazla kanalda satış yapmanız durumunda stok, fiyat gibi güncelleme ihtiyaçlarınızı senkronize şekilde çözümleyerek müşteri memnuniyetinizin ve mağaza performansınızın artmasını sağlar.

E-İhracat Süreçlerinde Entegratör Kullanmanın Faydaları yazımızda pazaryeri entegrasyonu yapmanın getirileri hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Günümüzde her geçen gün yükselen bir iş modeli olan e-ticaret, hem mevcut işlerini online’a taşımak isteyen işletmeler hem de girişimciler için cazip fırsatlara sahip. 

Ticaret Bakanlığı'nın E-ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS) verilerine göre; 2019 yılında 136 milyar TL olan e-ticaret hacmi 2020 yılında 226 milyar liraya ve 2021 yılında 381,5 milyar liraya ulaştı. 2022 yılında ise Türkiye’de e-ticaret hacmi bir önceki yıla göre yüzde 109 artarak 800 milyar TL oldu. 2025’te mevcut hacminin 2,3 katı bir büyüklüğe ulaşması bekleniyor.

E-ticarete sıfırdan başlayanlar için e-ticarete nereden başlayacaklarına yardımcı olacak önerilerimizden bazıları;

  • E ticarete başlamak için satmak istediğinizi ürüne karar verin.
  •  İş planınızı belirleyin ve işinizin çerçevesini çizin.
  • Kendi şirketinizi kurun.
  •  E-ticaret ürününüzü nerede satacağınıza karar verin. Pazaryerlerinde mi web sitenizde mi yoksa ikisinde mi?
  •  Pazaryerlerinde ve web sitenizde satış yapmanın avantajlarını ve dezavantajlarını araştırın.

E-ticarete başlarken bilmeniz gerekenlerle ilgili daha fazla bilgi için E-Ticarete Başlamak için Neler Gerekli yazımıza göz atabilirsiniz.?

fiCommerce, Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük e -ticaret lojistik hizmet sağlayıcılarından biri. Yurt içi ve yurt dışında sunduğumuz uçtan uca e-ticaret lojistik hizmetleriyle işletmenize global fulfillment hizmeti sunuyoruz. Teknoloji odaklı bir yaklaşımla e-ticaret yapan müşterilerimizin e-ticaret operasyonlarında ürünlerinin depolanmasından son tüketiciye hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlıyoruz. Adım adım müşterilerimize sunduğumuz e-ticaret lojistik çözümlerimiz şöyle;

  • Mal kabul ve depolama
  • Envanter yönetimi
  • Sipariş yönetimi ve paketleme
  • Kargo ve teslimat
  • İade yönetimi

E-ticaret çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

İletişim

Sizin için buradayız! Mesajınızı iletin, en kısa zamanda size ulaşalım!