fiPlatform Webshop geliştirme Pazaryeri entegrasyonları

fiCommerce Teknolojisi

Bulut tabanlı ölçeklenebilir e-ticaret platformumuzla hızlı, esnek ve her geçen gün yenilenen uçtan uca bir e-ticaret deneyimi sunuyoruz.

Image link

Teknoloji Kabiliyetlerimiz

Pazaryeri
Entegrasyonları

Türkiye ve yurt dışında 180’den fazla pazaryeri için ürün listeleme, stok-fiyat güncelleme, sipariş alma ve statü besleme dahil pazaryeri operasyonlarınızı kolaylaştırıyor, pazaryeri koşullarını sorunsuz karşılıyoruz.

Kargo Entegrasyonu

fiPlatform’un kargo entegrasyonları ile yurt içi, yurt dışı ve sınır ötesi operasyonlarında kargo takibi yapabilmenize, siparişlerinizin durumunu anlık takip edebilmenize olanak sağlıyoruz.

Fatura
Entegrasyonu

External API’lerimizi kullanarak fatura oluşturmak için gerekli olan sipariş bilgilerini çekmenize ve bu sayede fatura oluşturabilmenize olanak sağlıyoruz.

Sipariş Monitoring ve Raporlama

Kullanıcı dostu panellerimizden belirlediğiniz tarih aralığında gelen siparişleri ve bu siparişlere ait bilgileri takip edebilir, stoklarınız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Raporlama ekranlarında sipariş detay raporlarınıza erişebilir, siparişlerinizi inceleyebilir, iade ve iptal raporları çekebilirsiniz.

fiPlatform'da neler yapabilirsiniz?

Tek bir platformdan tüm süreçlerinizi kolayca yönetin.

shutterstock_1964135395-ai (1)
E-ticaret Sitesi Entegrasyonları

Shopify ya da Magento e-ticaret altyapısı ile hazırlanmış websitelerine ek olarak sağladığımız External API’lerimiz üzerinden fiPlatforma entegre olarak pazaryeri akışlarında olduğu gibi websitenizde de ürün listeleme, sipariş ve kargo bilgilerini sitenizden fiPlatforma, fiPlatformdan da sitenize çift taraflı entegrasyon sağlıyoruz.

Depo
Entegrasyonu

Türkiye, Almanya, Polonya, Hollanda ve Birleşik Krallık’taki 14 anlaşmalı depoyla yaptığımız WMS entegrasyonlarımız sayesinde yerel ve sınır ötesi e-ticaret operasyonlarınızı kolaylaştırıyoruz. External API’lerimiz üzerinden kendi WMS’lerinizi de fiPlatform’a bağlantısını sağlıyoruz.

External API Entegrasyonu

Uçtan uca e-ticaret operasyonlarınız için gerekli olan teknolojik altyapı ihtiyaçlarınızı 20’den fazla External API servisimiz ile karşılıyoruz. Servisimiz sektörün gelişen ve değişen ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirilmekte ve kapsamı genişletilmektedir.

Ürün ve Stok
Yönetimi

Ürünlerinizi Excel şablonlarıyla veya External API’lerden sorunsuz ve hızlı bir şekilde fiPlatform’a yükleyebilir ve güncelleyebilirsiniz. Stok yönetimini isterseniz fiPlatform’a bırakabilir veya External API’lerden fiPlatform’a stok beslemesi yaparak yönetebilirsiniz.

Sipariş ve İade Yönetimi

Siparişlerinizi iptal edebilir, gönderim adresini güncelleyebilirsiniz. Depolara gelen iadelerinizi entegrasyonlar ile pazaryerlerine veya External API’ler ile satış kanallarınıza besleyebilirsiniz.

Pazaryeri Mağaza Yönetimi

Fulfillment hizmeti verdiğimiz markalarımıza pazaryeri mağaza yönetimi konusunda da destek sağlarız. 180'den fazla pazaryerine entegrasyon ve müşteri memnuniyetini artırmak için çözüm odaklı aksiyonlar alırız.

Yurt içi ve yurt dışı pazaryerlerinde e-ticaret yapan veya e-ticaret yapmaya başlayacak markalara fulfillment hizmeti verir, pazaryeri mağaza yönetimi konusunda destek oluruz. Dopigo, Omniens ve Channel Engine partnerliğimizle 180’den fazla pazaryerine entegrasyon sağlarız. Pazaryerlerinin politikaları doğrultusunda ürün listeleme, sipariş, iade ve iptal süreçlerinde zamanında ve doğru aksiyonlar alır, mağaza performansınızı yükseltiriz.

Stok hatalarından kaynaklanan fazla satışlar müşteri memnuniyetsizliği, para cezaları ve mağaza puanı düşüşü gibi sorunlara yol açabilir. fiCommerce olarak %99,95 stok doğruluğuyla kusursuz bir operasyon yönetimi sunarız. Doğru fiyatları satış kanallarına gönderme ve kanal bazında fiyat güncellemeleri yapma konusunda da destek veririz. Sanal bundle özelliğiyle birden fazla ürünü bir set olarak listeleyerek rekabet kabiliyetinizi artırmanızı sağlarız.

Siparişleri 14 farklı depoya entegre ederek, saat 14:00'e kadar gelen siparişleri aynı gün kargoya vermek üzere toplar, paketler ve faturalarını ekleyerek kargoya teslim ederiz. Talebe göre paketleme aşamasında müşterilere küçük hediyeler gönderebilir veya özel tasarım kutular kullanabilirsiniz. 36 farklı kargo firmasıyla veya pazaryeri kargo etiketleriyle gönderim yaparız.

Müşterilerin yaşadığı iptal ve iade deneyimleri bir sonraki alışverişte belirleyici bir etkendir. Pazaryerlerinin kuralları bu noktada değişkenlik gösterebilir. İade kuralları, iade onay süreçleri ve süreleri pazaryeri mağaza puanlarınızı doğrudan etkiler. E-ticaret operasyonlarınızın tüm iptal ve iade süreçlerinde kusursuz çözümler sunarız.

Müşterilerimizle iş birliği yaparak kampanya oluşturur, büyümeye yönelik çözümler üretiriz. Birlikte kampanyanın amacını, hedef kitlesini, kampanya süresini, bütçesini ve kanallarını dikkate alarak etkili bir kampanya planı hazırlarız. Oluşturulan kampanyaların performansını izler, analiz eder ve detaylı raporlarla sunarız.

Sizin için müşteri hizmetleri süreçlerinizi yönetir, olumlu geri bildirimler alabilmeniz için gerekli aksiyonlar alırız. Müşterilerimize profesyonel bir müşteri deneyimi sunar, markanızın itibarını güçlendiririz.

Image link
Image link
Image link
Image link
Image link
Image link
Image link
Image link
Image link
Image link
Image link
Image link
Image link
Image link
Image link
Image link

Webshop ve Mobil Aplikasyon Geliştirme

E-ticaret lojistik hizmeti verdiğimiz markaların talep etmesi halinde dünyanın en sık kullanılan e-ticaret platformlarında web sitelerini tasarlar ve geliştiririz.

Image link
Image link
Dünyanın en çok tercih edilen e-ticaret platformlarında deneyimliyiz.
Dünyanın en çok tercih edilen e-ticaret platformlarında deneyimliyiz.
E-ticaret sitesi kurma aşamasında Shopify ve Magento gibi dünyanın en çok tercih edilen platformlarını tercih ediyoruz. Bu platformlara entegre ürünlerinize uygun bir web sitesi ve mobil uygulama geliştiriyoruz. Markanızın vitrini olacak internet sitenizi tasarlıyoruz. E-ticaret çözümlerinde kullanıcı deneyimi ve etkileyici tasarımı her zaman odağımıza alıyoruz.

 

 

 

 

 

 

SSS

fiCommerce teknolojisi ile e-ticaret işletmenizin tüm süreçlerini tek bir yerden yönetebilirsiniz.    

  • E-ticaret sitesi entegrasyonu
  • Yurt içi ve yurt dışı pazaryeri entegrasyonları
  • Birden fazla kargo entegrasyonu
  • 5 Avrupa ülkesinde 14 farklı depo entegrasyonu
  • Fatura entegrasyonu
  • External API Entegrasyonu ile uçtan uca e-ticaret operasyonlarınız için gerekli teknolojik altyapı ihtiyaçları 
  • Sipariş izleme ve raporlama
  • Ürün ve stok yönetimi 
  • Sipariş ve iade yönetimi 

Yurt içi ve yurt dışı pazaryerlerinde e-ticaret yapan veya e-ticarete yeni başlayacak olan işletmeler için ChannelEngine ve farklı entegratörlerle olan partnerliklerimiz sayesinde 180’den fazla pazaryerine entegrasyon sağlıyoruz. Pazaryerlerinin politikaları doğrultusunda ürün listeleme, sipariş, iade ve iptal süreçlerini çok iyi takip ederek mağaza performansınızın yükselmesini sağlıyoruz.

Pazaryeri entegrasyonlarının işletmeniz için  birçok faydası var.Ürün listeleme, iptal iade gibi e-ticaretin en temel süreçlerinde İş yükünüzü hafifletir ve manuel müdahaleyi ortadan kaldırarak hata payını minimize eder. Böylece siz bu süreçlerde saatler ve hatta günler harcamak yerine işletmenizi büyütmek için kampanya kurguları, fiyatlandırma, pazarlama gibi diğer alanlara odaklanabilirsiniz. Bu sayede İşletmenizin marka bilinirliği artar. Markanızın bilinirliği artıkça da hedef kitleniz genişler ve online olarak farklı pazarlara ulaşabilmek globalleşme yolunda sizi destekler.. Ayrıca birden fazla kanalda satış yapmanız durumunda stok, fiyat gibi güncelleme ihtiyaçlarınızı senkronize şekilde çözümleyerek müşteri memnuniyetinizin ve mağaza performansınızın artmasını sağlar.

E-İhracat Süreçlerinde Entegratör Kullanmanın Faydaları yazımızda pazaryeri entegrasyonu yapmanın getirileri hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

E-ticaret deneyimi son derece kapsamlı bir operasyon gerektirir. Bunun için kullanacağınız teknolojiler işinizi sorunsuz yürütmeye ve büyütmeye destek olmalıdır. İşletmenize ait bir web sitesi kurmak, web sitenize dijital pazarlama faaliyetleriyle trafik çekmek, pazaryeri entegrasyonu yapmak, lojistik ihtiyaçlarınızı karşılamak, müşteri hizmetleri altyapısıyla müşterilerinizle bağ kurmak ihtiyacınız olan en önemli teknolojik alanlardır. 

fiCommerce uçtan uca E-ticaret Lojistiği ve Teknoloji Hizmetlerimizle süreçleri işletmeniz için kolaylaştırıyoruz. Size de sadece ürünlerinize ve stratejilerinize odaklanmak kalıyor.

Sonunda satmak istediğiniz ürünü buldunuz veya fiziki olarak var olan işletmeniz için e-ticarete başlamaya karar verdiniz.

Yeni başlayanlar için e-ticaret aşamaları biraz karmaşık gelebilir ancak doğru hizmetler alarak emin adımlarla ilerlediğinizde hiçbir zorluğununun olmadığını farkedeceksiniz. Kendi şirketinizi kurmak, ürünlerinizi satmak istediğiniz platformları seçmek, web sitenizi kurmak, ürünlerinizi depolamak ve müşteriye ulaştırmak için e-lojistik hizmetlerinden faydalanmak gibi süreçlerde profesyonel destek almak size hedeflerinize ulaştırmada yardımcı olacaktır.

E-ticaret sitesi kurma aşamasında Shopify ve Magento gibi dünyanın en çok tercih edilen platformlarını kullanabilirsiniz. Bu platformlara entegre olarak ürünlerinize uygun bir web sitesi ve mobil uygulama geliştirilmesini talep edebilirsiniz. Shopify ve Magento altyapıları ile ürünlerinizin mükemmel şekilde sergilendiği bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Ayrıca toplu ürün listeleme, stok takibi, stok güncelleme, ödeme alma, kargo takibi, raporlama ve analiz gibi hizmetler ile e-ticaret yapma deneyiminizi kusursuz bir şekilde gerçekleştirirsiniz.

İletişim

Sizin için buradayız! Mesajınızı iletin, en kısa zamanda size ulaşalım!