eçanta, fiCommerce ile Birlikte Performansını Katlayarak Dünyanın En Büyük Markalarını Müşterileriyle Buluşturuyor!

eçanta, fiCommerce ile Birlikte Performansını Katlayarak Dünyanın En Büyük Markalarını Müşterileriyle Buluşturuyor!

2002 yılında satışa başlayan eçanta, dünyanın en büyük markalarının ürünlerini Türkiye’deki milyonlarca insanla buluşturuyor.

Ürün yelpazesi her gün daha da genişleyen eçanta bugün ulusal ve uluslararası markalarda 13.000 çeşidin üzerinde ürün sergilemektedir.

Ürün portföyünde kadın, erkek ve çocuk kategorisinde her tarza hitap eden spor, sırt, seyahat çantası, cüzdan, ayakkabı gibi pek çok ürün türünü barındıran eçanta; Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Guess, Camper, Eastpak gibi uluslararası moda dünyasında söz sahibi olan markalarla kurduğu bağ ve güven altyapısıyla online çanta, ayakkabı ve aksesuar alışverişlerinde avantajlı bir platform olarak öne çıkıyor.

eçanta için verdiğimiz hizmetler

fiPlatform:

fiCommerce olarak fiPlatform altyapısının sunduğu entegrasyon ağıyla eçanta’nın mal kabul, stok besleme, siparişlerin depomuza aktarılması ve statü besleme gibi uçtan uca olan süreçlerini üstlenmekteyiz.

Fulfillment:

Fulfillment network ağımız sayesinde mal kabul, B2C ve B2B sipariş çıkışlarının sağlanması, siparişlerin müşteriye teslim edilmesi ve iade süreçleri dahil olmak üzere uçtan uca ve performans KPI’larını maksimum seviyede tutarak gerçekleştirmekteyiz.

B2B kapsamında eçanta’nın Ankara’daki mağazalarına toplu ürün çıkışları gerçekleştirilmektedir.

B2C tarafında ise eçanta’nın Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformlarından olan Trendyol, HepsiBurada, Amazon Türkiye, Pazarama, Flo, N11, Çiçek Sepeti ve bunların yanısıra kendi webshop mağazasından gelen siparişlerini hazırlamaktayız. Platformlardan 14:00’a kadar gelen siparişlerin kargoya teslim edilmesi aynı gün içinde gerçekleşirken, satış sonrası iade süreçlerinde de ürünün depoya ulaştıktan sonra e-ticaret panellerinde onaylanması maksimum 2,5 saat içerisinde gerçekleşmektedir.

eçanta fiCommerce’ün sağladığı hızlı operasyon imkanlarıyla müşteri memnuniyetini artırarak marka sadakati sağlamakta ve mağaza metriklerini maksimum seviyede tutarak pazaryerlerindeki rekabet avantajını elinde tutmaktadır.

Siz de markanız için fulfillment hizmeti almanın ilk adımını şimdi atın! Bizimle iletişime geçmek için linkteki formu doldurabilirsiniz.İlgili Gönderiler