Mars Athletic Markası MACBeat, fiCommerce ile Webshop Mağazasını Kurarak Online Satışa Başladı! 

Mars Athletic Markası MACBeat, fiCommerce ile Webshop Mağazasını Kurarak Online Satışa Başladı! 

Türkiye’nin lider spor ve iyi yaşam markası Mars Athletic iştiraklerinden olan MACBeat “En İyi Performans için En Rahat Tasarım” odağıyla, zihnen, ruhen ve bedenen daha iyi bir yaşamı amaçlayan herkes için erişilebilir konfor ve dinamizmi bir arada sunuyor. 

Kadın, erkek ve unisex kategorisinde tayt, t-shirt, atlet, sweatshirt gibi farklı alternatiflerden, spor yaparken ihtiyaç duyulan çorap, şapka ve su şişesi gibi aksesuarlara kadar çeşitli ürünlere sahip MACBeat’in Türkiye e-ticaret süreçlerine fiCommerce olarak çözüm ortağı oluyoruz.

MACBeat için verdiğimiz hizmetler

Shopify Altyapısı ile Site Tasarımı:

Shopify altyapısı ile oluşturduğumuz MACBeat’in marka ruhunu yansıtan dinamik bir webshop tasarımını hayata geçirdik. Bu sitenin bakımı ve yönetimini de yine fiCommerce olarak yürütmekteyiz.

fiPlatform:

fiPlatform entegrasyonları sayesinde ürün listelemeden, siparişlerin depoya aktarımıyla stok güncelleme, sipariş statüsü besleme gibi tüm operasyonu anlık takip edebiliyoruz.

Fulfillment Hizmeti:

Fulfillment platformlarımıza kabul ettiğimiz ürünler için, siparişin alınmasından müşteriye teslim edilene kadar hatta teslimat sonrası süreçler de dahil olmak üzere tüm süreçlerini müşteri memnuniyeti esasıyla yönetiyoruz.

Satış Sonrası Destek:

Satış sonrası süreçte müşterilerden gelen iadelerde iyi bir müşteri deneyimi yaratmak adına MACBeat iade politikalarına uyacak şekilde iadelerin alınıp ürünlerin depoya girişini sağlıyoruz.

Müşteri Hizmetleri:

MACBeat müşterilerine hızlı ve efektif bir alışveriş deneyimi sağlayarak müşteri memnuniyetinde artışa destek oluyoruz. Müşteri Hizmetleri ekibimiz ile MACBeat müşterilerinin herhangi bir aşamada oluşabilecek taleplerini veya sorularını yazılı ve sözlü kanallar ile iletişim kuruyoruz.

Siz de markanız için fulfillment hizmeti almanın ilk adımını şimdi atın! Bizimle iletişime geçmek için linkteki formu doldurabilirsiniz.

İlgili Gönderiler