Yeni Nesil Teknoloji Markası Olan WeroTech'in Operasyonları fiCommerce'e Emanet!

Yeni Nesil Teknoloji Markası Olan WeroTech’in Operasyonları fiCommerce’e Emanet!

Yeni nesil bir teknoloji markası olan Wero Teknoloji, akıllı robot süpürge, dikey süpürge, akıllı kedi köpek beslenme ünitesi,su kabı ve akıllı kondisyon bisikleti alanında bireysel ve kurumsal müşterilerine yüksek ürün kalitesi, uygun fiyat politikası ve çeşitlilik hedefleri ile hizmet vermektedir.

Webshop mağazası ve Hepsiburada, Trendyol, n11, Amazon gibi pazaryerleri üzerinden müşterileriyle buluşan WeroTech, satış sonrası hizmet yeterlilik belgesi kapsamında garanti süresi boyunca, “yetkili teknik servis”, “onarım”, “yedek parça” ve “çift yönlü kargo” hizmetleri ile satış sonrasında da müşterİ memnuniyetini sağlamaktadır.

WeroTech için verdiğimiz hizmetler

Fulfillment:

İstanbul’da bulunan depomuzda stokladığımız ürünlerde, firmanın belirlediği ürünlere kurulum ve kullanım kılavuzunu içeren QR kodlarını yapıştırıyor ve etiketlemelerini sağlıyoruz.

Markanın B2C tarafında Webshop, Trendyol, Hepsiburada, N11, Pazarama, Teknosa, Amazon, Turkcell Pasaj, Vodafone mağazalarından 14:00’a kadar gelen siparişlerin aynı gün içinde kargo çıkışını ve iade operasyonunu sağlıyoruz.

B2B tarafında ise toplu sipariş çıkışları için acentelerinin veya distribütörlerinin belirlediği paletleme, boyut, etiket gibi kriterlerine göre paketlemesini sağlıyoruz.

İlgili Gönderiler